Blog

چه کت و شلواری به من میاد؟

by کت و شلوار - کت دامن in جولای 2, 2019

خرید کت و شلوار

برای داشتن کت و شلوار مجلسی مردانه ای که حس خوب و شیک پوشی به شما بدهد باید در انتخاب خود دقت کنید. کت و شلوار باید هم رنگش به شما بیاید و هم سایز باشد. در هنگام خرید دقت کنید کت و شلوار با چند دکمه و چه مدل جیب را میخواهید بخرید که مناسب انواع هیکل مردانه باشد. اگر کت و شلوار و جلیقه در کنار هم انتخاب کنید میتوانید به عنوان کت شلوار مجلسی مردانه از آن استفاده کنید.

به هر حال برای خرید انواع  کت و شلوار مانند کت و شلوارمجلسی مردانه برای عروسی، مراسم تشییع جنازه، فارغ التحصیلی ، شام و یا حتی برای پوشیدن روزمره باید به نکات مهمی توجه داشته باشید که ما در این مطلب برای شما فراهم آورده ایم.

 

همچنین بخوانید: پالتو زنانه با پالتو مردانه چه فرقی دارد؟

 

کت دو دکمه

از قد خود غافل نشوید. آقایانی که قد کوتاهی دارند بهتر است از کت های دو دکمه استفاده کنند. کت های دو دکمه همیشه مورد توجه طراحان بوده است و هیچ وقت هم از مد نمی افتند. دکمه ی بالایی کت های دو دکمه همیشه باید بسته باشد اما دکمه ی پایین را نباید ببندید.

چه کت و شلواری به من میاد؟

چه کت و شلواری به من میاد؟

کت تک دکمه

افرادی که دلشان میخواهد همیشه تک و خاص باشند از کت شلوار مجلسی مردانه یک دکمه استفاده می نمایند. این کت ها همیشه منحصر به فرد هستند اما توجه داشته باشید که کت های تک دکمه برای هر مراسمی مناسب نیست و اگر کت تک دکمه می پوشید باید دکمه ی آن را همیشه ببندید و از باز گذاشتن آن اجتناب کنید.

جلیقه مناسب

یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده یک کت و شلوار مجلسی مردانه، جلیقه است. سعی کنید جلیقه ای با حلقه بزرگ برای آستین خود انتخاب کنید .جلیقه تنگ تیپ شما را خراب می کند. جلیقه گشاد هم به اندازه جلیقه تنگ مناسب نیست و باید دقت کنید کاملا اندازه باشد. انتخاب رنگ جلیقه برای کت و شلوار مناسب رنگ پوست شما بسیار مهم است. بهترین نو جلیقه ها از جنس مخمل، پشم و.. هستند که خوب روی بدن بخوابند.
زمانیکه زیر کت و شلوار خود جلیقه می پوشید حتما این مورد را در نظر داشته باشید که نباید دکمه جلیقه خود را باز کنید.  جلیقه در انواع مدل های دور سینه، تک سینه وجود دارد.

 

اگر شما نیز در صنعت مد  یا در زمینه تولید پوشاک مردانه  فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را در سایت اضافه کنیم تا نحوه فعایت شما را در این سایت اضافه کنیم

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

اگر در حوزه دیگری کار میکنید ما سایت در حوزه تخصصی کار شما داریم، با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *